Julia Roberts është ndër aktoret më të mira në botë dhe gjatë xhirimeve të filmit të saj të ri ajo pretendon se është shtyrë nga një fuqi e mbinatyrshme.

“Teksa Julia po merrte pozicion për të xhiruar skenën pranë varreve, ajo papritmas ndjeu dikë që e shtyu”, tha për The Star një burim pranë aktores. Aktorja po xhiron filmin ‘Ben is Back’.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: