Për futbollin e luajtur duhet pritur ende, por Juventus po punon për të ardhmen duke çuar përpara linjën e klubit. Sipas mediave italiane “Zonja e Vjetër” kërkon të blindojë senatorët e skuadrës, duke iu ofruar atyre rinovimin e kontratës.

095011708 Dce45ce0 00e8 4ba9 82f2 C8883d059fe2
095011708 Dce45ce0 00e8 4ba9 82f2 C8883d059fe2

Kështu, pas kapitenit Chiellini pritet të firmosin Buffon dhe Matuidi. Ndërkohë, pasi rezultoi pozitiv me Coronavirus është shtyrë diskutimi për Paulo Dybala. Edhe sulmuesi argujentinas me shumë mundësi do të rinovojë, por nuk përjashtohet as mundësia që ai të largohet për të gjetur më shumë hapësira.
(balkanweb

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb