Juventus ka fituar derbin e Torinos falë një goli në fund. Bardhezinjtë kanë përmbysur avantazhin e ‘kushërinjve’ të qytetit.

Torino befasoi me një gol në minutën e 9-të të NKoulu teksa avantazhi vijoi deri në minutën e 77-të kur McKennie vendosi barazbeshën.

Një minutë nga koha e rregullt ‘zhytja’ e Bonuccit çoi topin në rrjetë dhe Juventus tashmë merr 3-pikëshin e radhës duke marrë përkohësisht vendin e dytë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb