TIRANE

Pas thashethemeve të ndarjes së çiftit të shumëpërfolur të shoWbiz-it, Fisnik Syla, ka thyer hestjen me një foto të cilën ai e ka postuar në ‘Instastory’.

Partneri i Fjolla Morinës ka publikuar një foto të çiftit me të cilën ai ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë për festën e Bajramit. Në foto është çifti i cili ndodhet në oborrin e një hoteli luksoz, vendodhjae të cilit nuk dihet, janë ulur në një tavolinë ku po konsumojnë ushqim.

“Familjarë të dashur, miq dhe dashamirë të nderuar, urime dhe me fat festa e Fiter Bajramit! Nga zemra ju urojmë shëndet, begati dhe harmoni në familjet tuaja. Fisniku dhe Fjolla”, shkroi ai krahas imazhit.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: