ANGLI – Tre fëmijë nga tri gra të ndryshme, të gjithë të lindur brenda një periudhe 6 javore. Babai i treshes së të vegjëlve, është futbollisti, Saido Berahino, sulmuesi i Stoke City, Saido Berahino.

Ish-gruaja e tij, Stephania Christoforou lindi më 30 maj në Birmingham, ndërsa ish- e dashura, Chelsea Lovelace lindi më 17 korrik në Walsall. Në të dyja certifikatat e lindjes, thuhet të jetë baba Berahino nga Burundi me nënshtetësi britanike.

Brahimo
Brahimo

Por “The Sun” pretendon se avokatët e ish-sulmuesit të West Brom janë në bisedime me një grua të tretë, e cila pretendon se është babai i një fëmije të lindur më 15 korrik.

Nëse kjo rezulton të jetë e vërtetë, të tria foshnjat kanë lindur në një periudhë gjashtë javore. Kjo i bie që ai të ketë lindur më shumë fëmijë se sa të ketë shënuar gola. Futbollist ka realizuar vetëm dy gola që nga viti 2016.

BalkanWeb

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb