Ish-ministri i Shëndetësisë Tritan Shehu ka denoncuar kushtet mjerane në të cilat ndodhet spitali i Tepelenës, linjat elektrike, mungesa e infrastrukturës në fshatrat e Memaliajt si dhe papunësinë e të rinjëve.

Duke iu përgjigjur kryeministrit Rama i cili publikoi në mëngjes një video nga pedonajla e qyettit të Tepelenës Shehu shkruan se nëse do të vazhdohet kështu në atë zonë nuk do të mbetet më njeri.

 

 

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb