Zbulohen katër muzat e kalendarit Pirelli 2019.

Për ‘The Cal’ kanë pozuar balerinat Misty Copeland, artistja dhe modelja Laetitia Casta, artistja Julia Garner dhe modelja Gigi Hadid. Katër bukuroshet kanë pozuar përpara objektivit të Albert Watson.

Ndër të tjera në website zyrtar shfaqen fotot e para nga backstage. U deshën vetëm katër ditë të gjata për të treguar bukurinë e katër femrave.

Një punë intensive, që nxjerr në pah sensualitetin dhe erotizmin pa shfaqur skena nudo. Përpara makinës fotografike do të jetë gjithçka, katër femra të rëndësishme që mendojnë, ëndërrojnë dhe transmetojnë emocione.

Ja disa foto nga kalendari Pirelli 2019 që pritet të dalë në dhjetor.
(da.xha/BalkanWeb)

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb