Superliga do të kthehet në fushë të shtunën, kur ngrihet edhe sipari i javës së 34-rt. Në këtë ditë janë në program dy ndeshje. Në orën 17:30 luhen përballjet Tirana-Flamurtari dhe Luftëtari-Skënderbeu.

Kalendari
Kalendari

Java e 34-rt e kampionatit elitar të futbollit në vend mbyllet me tre sfidat e së dielës. Në orën 17:45 është në program Bylis-Laçi. Dy ndeshje nisin në orën 20:45: Vllaznia-Kukësi dhe Teuta-Partizani.
(balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: