TIRANE

Sot në 106-vjetorit të Pavarësisë të gjithë kanë shprehur mesazhe urimi dhe patriotizmi në këtë ditë të shënuar për kombin shqiptar. Por ajo që ka tërhequr më shumë vëmendjen është këngëtarja Donjeta Kosumi e njohur nga të gjithë si Kallashi.

  • foto galeri
  • foto galeri

Ajo poston shpesh foto propokuese. Po ashtu edhe ditën e sotme ajo ka postuar një foto ku shfaqet e zhveshur dhe mbulon gjoksin me dy shqiponja të vogla.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb