PRISHTINE- Fenomeni Kallashi, apo siç quhet në realitet Donjeta Kosumi deklaron se të famshme e ka bërë as më shumë e as më pak se b**** e saj.

Këto deklarata Kallashi i bëri gjatë një rrëfimi për emisionin Prive, ku ka folur për 60 sekonda.

Ndërsa duke folur për seksin, vajza e klabeve të natës, që mbulohet me para nga fansat, tregon se e praktikon sa herë ka nevojë trupi i saj.

Ajo ka treguar ndër të tjera se e ka marrë malli vetëm për puthjen e nënës së saj.

 

(ma.ar/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: