Ka kaluar me sukses “filtrat” e Vettingut drejtuesja e Prokurorisë së Durrësit, Anita Jella.

Gazetarja Klodiana Lala raporton për “BalkanWeb” se prokurorja Jella është konfirmuar sot në detyrë nga KPA-ja.

Drejtuesja e Prokurorisë së Durrësit ka rezultuar e pastër në të trija shtyllat e Vettingut, në pasuri, pastërtinë e figurës dhe aftësitë profesionale.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb