Moderatorja seksi e sportit, Hygerta Sako, së fundmi është “përplasur” virtualisht me një ndjekës, duke bërë që ish miss-i të reagojë ashpër.

Ajo ka publikuar një mesazh në Instagram, teksa dikush i thotë që dukesh si serbe, mesazh të cilit Sako nuk mund të rrinte pa iu përgjigjur:

“Jam shqiptare me gjak Ilir”, i është përgjigjur ajo ndjekësit duke shkruar sipër fotos së kapur me “screenshot” se serbët po mundohen të na përvetësojnë bukurinë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: