TIRANË

Mimi Kodheli, deputete e PS, zëvendëspresidente e  Asamblesë Parlamentare të Organizatës së Traktatit të Atlantikut të Veriut ka folur me tone të ashpra për politën në Shqipëri.

Në një intervistë për emisionin “Jeta pa filtër” i autores Ervisa Lula në “News24”, Kodheli tregon për herë të parë se çfarë ka ndodhur në familje kur ajo është sulmuar politikisht.

“Kam parë lëndimin në sytë e nënës sime. Nuk ka patur nevojë të thotë fjalë…”-veçon ajo, ndërsa shton se përpiqet të lërë jashtë derës së shtëpisë çdo gjë që i përket politikës. “Jeta pa filtër” vjen çdo të mërkurë në orën 10:20 në TV “News 24”.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb