TIRANE

Është konfirmuar tashmë ndarja e Stresit nga bashkëshortja e tij, Kejsi. Ndërkohë që ditën e sotme, “Iconstyle” ka publikuar një foto të shkëputur nga bisedat e fundit mes Stresit dhe Kejsit.

Cifti duket se janë ndarë në mënyrë shumë miqësore dhe duke i uruar më të mirat njëri-tjetrit. Ndërkohë që arsyet që i çuan në këtë vendim, nuk shfaqen në bisedën në fjalë.

1 7
1 7

Sipas “Iconstyle” kjo foto është publikuar nga vetë Stresi në Instagram por është fshirë brenda pak sekondash. Ende nuk dihet nëse bisedat janë reale apo gjithçka është një montazh nga fansat që duan t’i shohin prapë bashkë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb