Kryedemokrati Lulzim Basha ka publikuar sot në rrjet një video prekëse, ku shfaqet një baba në skamje ekonomike, i cili mes lotësh pranon se ka shitur gjakun e tij për të ushqyer fëmijët.

Sipas kryedemokratit, që ngjarje të tilla të mos ndodhin më është koha për të larguar Edi Ramën dhe larguar qeverinë.

“Është koha për ndryshim. Është koha për të larguar Edi Ramën”,- shkruan Basha krah videos.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: