Kryeministri Edi Rama sqaroi edhe një herë se arrestimi i ish-ministrit Lefter Koka për çështjen e inceneratorëve dhe zyrtarëve të tjerë të lartë, është një nga punët më të mira që SPAK ka bërë.

“U bëra shumë vite që më keni mes jush s’më keni njohur akoma, më vjen keq! Unë nuk mbroj askënd nga ndëshkimi për punë të këqija që cilido mund të bëjë pas shpinës time, dhe çdo kujt që i jap një detyrë i them ta ‘dhash detyrën dhe do ta mbash vetë, për cdo gjë që ka të bëjë më detyrën unë jam mburoja, por nëse e përdor detyrën për punët e tua po të kapën do shkosh të marrësish avokat’… kshu që s’ka lidhje fare… e vetmja gjë që ka berë SPAK kuptimplotë është aj,o dhe unë thash respekt, dhe nëse ka akoma ujin e zi t’ia nxjerrin të tërin për mua rëndësi kanë veprat”, tha ai.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb