Luizi dhe Kiara kanë biseduar lidhur me marrëdhënien e tyre të ndërtuar në shtëpinë e Big Brother Vip Albania.

Çifti kanë debatuar në një moment ku Luizi i është shprehur se ka bërë shumë për të qenë bashkë me Kiarën, por jashtë mund të shohë më shumë për karakterin e tij.

Kiara: Deri tani kam bërë disa hapa që po të isha jashtë nuk do t’i bëja.

Luizi: Të gjithë kemi parime. Unë i ka thyer të gjitha për të qenë me ty. Edhe unë kam bërë shumë

Kiara: Un nuk i thyej.

Luizi: Edhe unë kam bërë shumë për tipin që kam, ke për ta parë karakterin tim jashtë

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: