LEZHË

Një kamionçinë e Bashkisë së Lezhës është përplasur me BMW-në teksa shoferi i Bashkisë është dëmtuar.

Shoferi ka marrë plagë të lehta dhe është dërguar në spitalin e Lezhës.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb