Policia njofton se sot në Tiranë rreth orës 20.35 minuta në rrugën “Misto Mame” një kamion është përplasur me një auto-veturë me drejtues shtetasin M.XH.

Uniformat blu shprehen se si pasojë e përplasjes, nuk ka të lënduar, ka vetëm dëme materiale.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Rreth orës 20:35, në rrugën “Misto Mame” një kamion është përplasur me një autoveturë me drejtues shtetasin  M. XH.

Si pasojë e përplasjes, nuk ka të lënduar, ka vetëm dëme materiale. Policia Rrugore  vijon punën për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të aksidentit.

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb