RUSI

Në Sarov të Rusisë, një kamion po udhëtonte në një rrugë, ku kishte mbikalim. Kamioni u përplas me mbikalimin.

Struktura ka rënë mbi disa makina, duke shkaktuar rrëmuja, mirëpo asnjë automjet nuk u dëmtua. Një automjet ishte duke kaluar në atë rrugë dhe regjistroi momentin, kur kamioni përplaset me mbikalimin, shkruajnë mediat e huaja.

Ngjarja për fat të mirë përfundoi disi qetë, pa ndonjë fatalitet të madh.

https://youtu.be/Z5BZ52DPvwM

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb