Kampionati Europian i Seksit ka qenë një nga temat më “të nxehta” të ditëve të para të verës në rrjetet sociale, pasi u mësua se në Suedi marrëdhëniet seksuale do të cilësohen sport dhe do të organizohet një turne i mirëfilltë. Dhe në reagimet rreth kësaj teme është përfshirë edhe bukuroshja shqiptare, Erjona Sulejmani.

Ish-bashkëshortja e futbollistit Blerim Xhemajlit, gjithmonë provokues me postimet e saj, në këto ditë të para të verës, ka ndezur atmosferën me pozat e saj të zakonshme me bikini në plazh.

E më pas, për të gjithë ndjekësit e saj, ajo ka shpërndarë edhe një koment mbi Europianin e Seksit që piritet të zhvillohet javën e ardhshme në Suedi.

“Që tani e imagjinoj radhën për t’u regjistruar”, shkruante me shumë humor bukuroshja shkodrane, rreth këtij “aktiviteti sportiv” që është kthyer në një temë të diskutuar në rrjet.

Whatsapp Image 2023 06 05 At 6.43.01 Pm E1685984324164
Whatsapp Image 2023 06 05 At 6.43.01 Pm E1685984324164

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb