FIER

Kandidatja e LSI, Kejdi Mehmetaj së bashku me ‘ekipin’ e saj në Fier kanë bërë një shëtitje në Pedonalen e qytetit.

Mehmetaj thotë se fitorja madhështore e 25 prillit për LSI është e siguruar nga ngrohtësia dhe mikpritja e qytetarëve fierakë.

Ajo thotë se e ardhmja e Fierit është arsim cilësor, punë të mirëpaguar dhe standart jetese.

 

STATUSI NGA KEJDI MEHMETAJ

Një shëtitje në 📍Pedonalen e Fierit me ekipin e #LSI ❤️.

Ngrohtësia dhe mikpritja e qytetarëve të Fierit na siguron fitoren madhështore në 25 Prill. 💪🏻

Arsim cilësor, punë të mirëpaguara dhe një standart jetese më të mirë janë e ardhmja e Fierit dhe e gjithë Shqipërisë.

#Voto6LSI

#Voto2KejdiMehmetaj

#ShqipëriaShtëpiaJuaj

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb