Belind Këlliçi e Luçiano Boçi dorëzojnë mandatin e deputetit pasi kandidojnë në zgjedhjet vendore të 14 majit për kryetarë bashkie.

Këlliçi është kandidat për kryetar të bashkisë së Tiranës i koalicionit “Bashkë Fitojmë”, ndërsa Luçiano Boçi kandidon për bashkinë e Elbasanit nga ky koalicion.

Pas dorëzimit të mandatit, prite të vijojnë procedurat për zëvendësimin e tyre nga KQZ.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb