Koha kalon por miqësia mes tyre mbetet. Po flasim për Igli Taren dhe Ronaldo Fenomenin, me këta të dy që para disa vitesh i kemi parë në fushë kundër njëri tjetrit.

Pak më parë drejtori sportiv i Lazios, Tare ka shpërndarë një fotografi me Presidentin e Villareal, Ronaldo.

“Koha zbeh kampionët. Por kjo nuk ka ndodhur për ty. Një kënaqësi që të takova përsëri Ronaldo”, shkruan Tare. Të dy u takuan me rastin e një miqësoreje Lazio-Villareal.


 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: