GJAKOVE


Policia ka arrestuar në Gjakovë një të dyshuar mashkull pasi që i njëjti për shkak të disa notave ka kanosur mësimdhënësin.


I dyshuari pas intervistimit që ka dhënë me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.


“Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar pasi që i njëjti   për shkak të disa notave ka kanosur  mësimdhënësin  mashkull K-Shqiptar. I dyshuari pas intervistimit  me vendim të prokurorit  dërgohet në mbajtje”, thuhet në raport.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: