Kanye West ka filluar ta ndjekë përsëri ish-bashkëshorten e tij, Kim Kardashian në Instagram.

44-vjeçari që ka promovuar së fundi albumin e ri “Donda”, filloi të ndjekë përsëri Kimin, duke shtuar edhe Solange Knoëles, markën e njohur të modës Fashion Nova dhe disa llogari të fansave të tij.

1 File Kim Kardashian And Kanye West Reportedly Divorcing

Më herët ai kishte vetëm ish-gruan e tij, Kim në listën e Instagramit, ndërsa tani ai po ndjek edhe 23 llogari tjera.

Kujtojmë që 40 vjeçarja, u paraqit për divorc nga reperi në shkurt dhe që atëherë është raportuar se ai pranoi se e kishte tradhtuar në rrethin e tij të brendshëm gjatë turneut të tij në Shën Pablo në 2016.

Kim dhe Kanye u martuan në 24 maj 2014 gjatë një ceremonie luksoze të mbajtur në Firence, Itali.

 

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: