Rastis edhe kjo. Teksa të gjithë po prisnim mbërritjen e Liverpool në stadiumin e Stade De France, një gjë e tillë nuk ka ndodhur kur pritej.

 

 

 

Shkak është bërë një trafik tejet i rënduar në Paris, çka ka bërë që ardhja e The Reds në impiantin gjigand të shtyhet për disa minuta. Pamjet e autobusit mes makinave të tjera po bëjnë xhiron e botës. Sfida luhet në orën 21.00.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb