GREQI

Kapen mbi 13 kg kokainë në një kontejner në portin e Pireut në Greqi. Droga është gjetur në një kontejner me banane që vinte nga Ekuadori.

Droga e ndarë në 22 pako me peshë totale 13 kg 75 gram. Droga u gjet përmes kontrollit me qen nuhatës dhe skaner me reze X-Ray. Policia greke vijon hetimet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb