Kapet një automjet me 30 kg marijuanë në Janinë.

Sipas autoriteteve greke, në pranga ka rënë një shtetas grek, ndërsa në banesën e tij u sekuestrua një armë gjahu pa leje dhe 16.300 euro.

Gjithashtu bëhet me dije se u sekuestrua droga e gjetur, makina si edhe paratë,. Po ashtu u konfiskua një armë gjahu që iu gjet në banesë pasi e kishte pa leje.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: