TIRANË- Policia e Shkodrës, gjatë një kontrolli të ushtruar paraditen e së enjtes ka sekuestruar 36 doza marijuanë. Lajmin e bëjnë të ditur burime policore lokale, sipas të cilave uniformat blu kanë vënë në pranga dy persona, posedues të drogës.

Personat në fjalë janë identifikuar si vëllezërit Gëzim dhe Sokol Bajraktari, të cilëve u është sekuestruar edhe një pistoletë, saktësojnë burimet.
(ma.ar/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: