Një 50-vjeçar shqiptar është arrestuar në Itali pasi është kapur me 4 kg marjuanë.

Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme, ku policia italiane kishte marrë një denoncim se në një furgon kishte sasi droge.

Gjatë kontrollit fizik në fugon, shqiptarit iu gjet në një çantë sasia prej 4 kg marjuanë, e ndarë në katër qese, ku secila peshonte rreth 1 kg.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb