GREQI

Kapet në Prevezë një i kërkuar nga Interpol Tirana. Burime nga policia greke bëjnë me dije se shqiptari i arrestuar ishte në kërkim për veprën penale “kultivim bimësh narkotike”.

Policia greke nuk bën të ditura të tjera detaje, por kanë nisur procedurat për ekstradimin e tij në Shqipëri.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: