Loris Karius nuk po gjen hapësira te Neëcastle. Partnerja e portierit të njohur, Diletta Leotta ka dhënë një intervistë për Tuttosport, ku me shaka është shprehur se Karius duhet të qëndrojë në Premier League dhe jo të shkojë të luajë në Serie A, pasi në Angli fiton më shumë para.

“Do të vijë të luajë në Itali? Më mirë që ai të qëndrojë atje, në një ligë më të pasur “ –Tha gazetarja e njohur e sportit në Itali.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: