150 gr karkaleca
30 gr fara finoku
1 limon
Vaj ulliri
Guarana
Xhinxhër
Kurkuma

(er.cu/Vila24/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb