TIRANË

Kryetari i PDK-së, Nard Ndoka i është përgjigjur kryeministrit Edi Rama pas deklaratave të tij, kur tha se nuk mund të hapë krahun, pavarësisht thirrjeve të kryedemokratit, Lulzim Basha.

Me një status në “Facebook”, Ndoka thotë se treni i Ramës është i boshatisur nga njerëzit dhe i mbushur me oligarkë, që tashmë ka dalë nga shinat.

Postimi i Ndokës:

“Edi Rama, je tren rrangalle, i boshatisur nga njerezit dhe i mbushur me kriminele e oligarke, që ke dalë nga shinat! Fundi yt dihet..!?Opozita po i del për Zot vendit dhe qytetarëve.✌️”-shkruan Ndoka.

(n.m/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: