Teksa Katar 2022 është duke vazhduar nën rregullat strikte në lidhje me futbollistët dhe partneret e tyre, duket se Dani Alves ka ndërmend t’i thyejë këto për bashkëshorten e tij, Joana Sanz.

Supermodelja Sanz ka publikuar mesazhet me partnerin se saj, ku më konkretisht kanë shkruar: “Sa mirë që të shoh. Më gëzon gjithmonë, sikur të ishte hera e parë. Është e çuditshme por e vërtetë”. Ndërkohë Joana në atë moment ankohet se nuk mund të flejë dot më futbollistin brazilian, ndërkohë që ai i shprehet: “Do të të lejoj me siguri, mos u tall me mua”.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: