Pas fitores së merituar ndaj Uelllsit me rezultatin 3-0, “tre luanët” do të vazhdojnë rrugëtimin e tyre në Botërorin e Katarit. Për të festuar këtë arritje, futbollistët anglezë u ribashkuan me familjet, miqtë dhe partneret e tyre.

Nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale, por edhe nga fotot e paparacëve, lojtarët duken shumë të afërt dhe të dashur me njerëzit e tyre të zemrës. Duket se kjo është periudha me relaksuese e tyre ne këtë Botëror. Kujtojmë që ndeshja e radhës për britanikët do jetë ajo me Senegalin, në fazën 1/16.

Uuu
Uuu

U7

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: