Pas kualifikimit të Anglisë nga faza e grupeve, partneret e “Tre Luanëve” kanë zbarkuar nga anija 1 miliardë dollarësh “The Wags”, ku kanë qëndruar që në fillim të turneut.

Sipas burimeve, disa prej tyre janë regjistruar në një hotel luksoz në afërsi të stadiumit ku do të luhet finalja e madhe. Por, një pjesë e familjarëve janë rikthyer në Angli për shkak të angazhimeve.Pra, kjo dëshmon se besimi është i lartë që kombëtarja e Anglisë mund të kualifikohet për në finale, dhe pse jo që ta fitojë atë.

U7

Jjj

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: