Një feeling i papritur, ai që tregon kunatat angleze, Kate Middleton dhe Meghan Markle, në stolat e Wimbledon, për të parë sfidën e Serena William, një mikeshë e ngushtë e bashkëshortes së Harry.

Pas muajsh të tërë ku flitej për mosmarrëveshje mes dy bashkëshorteve të princave të Anglisë, ato papritur shfaqen shumë të afërta mes tyre, duke folur e qeshur, mes tyre edhe Pippa, motra e Kate.

Dukesha e Cambridge zgjedh një fustan jeshil, të një stilisti italian, të cilin e ka veshur edhe një vit më parë. Dukesha e Sussex shfaqet me një këmishë të bardhë dhe një fund të bardhë me dizenjo lejla.
Gjithçka e respektuar sipas protokollit për të dyja nuset e familjes mbretërore angleze.

(da.xha/BalkanWeb)

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb