Kate Hudson ka punuar shumë për të ardhur në formë, pas lindjes së fëmijës së saj të tretë, Rani Rose Hudson Fujikawa, vetëm disa muaj më parë. Kështu në Instagram ajo ka ndarë një foto ku shfaqet me recipeta dhe mbathje.

  • foto galeri
  • foto galeri

Disa nga miqtë e saj kanë nxjerrë një linjë të brendshmesh dhe ajo i ka veshur me kënaqësi: Jam kaq entuziaste për miqtë e mi dhe për fushatën e tyre të re’ dhe me një emoji miqësor ajo shfaqet vetëm me të brendshme.

Kate që së fundmi ka deklaruar që nuk ka ndërmend të martohet me partnerin e saj aktual Danny Fujikaëa, ka edhe dy fëmijë të tjerë Ryder, 15 vjeç, që e ka nga lidhja me Chris Robinson dhe Bingham 8 vjeç, e lindur nga marrëdhënia me Matt Bellamy.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: