Kate Moss krijon shqetësime në avion dhe shoqërohet në polici pas mbërritjes në aeroportin Luton të Londrës.

Se cfarë ka bërë në bordin e avionit ylli i modës nuk dihet akoma, por duket që pasagjerët i janë ankuar ekuipazhit, të cilët kanë qenë të detyruar të njoftojnë forcat e sigurisë.

Lajmi ka ngjallur debate në rrjetet sociale edhe për faktin që top modelja londineze, me 6 milion euro të ardhura vjetore, po udhëtonte me një avion low cost Easyjet. (da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: