ITALI- Modelja angleze pozon nudo, në një set fotografik bardh e zi për sesionin italian të revistës ‘Vogue’. Fotot e shkrepura nga Peter Lindbergh e nxjerrin njëherësh sexy dhe hyjnore.

Modelja e bërë e famshme që 16 vjeç e kthyer më pas në një mbretëreshë të hijeshisë, që jeton jetën jashtë rregullave, vazhdon të jetë ende një nga modelet më të kërkuara dhe paguara.

(ma.ar/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: