Kate Moss po shijon pushimet në brigjet e Saint Tropez.

Modelja ndodhet në një jaht luksoz duke bërë banjo në diell dhe duke u zhytur ne det.

Me bikini shumë të vogël dhe shumë e qetësuar, 45-vjeçarja është fotografuar nga paparacët teksa bënte dush.

(da.xha/BalkanWeb)

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb