Ajo është një nga supermodelet më të famshme në botë dhe fiziku i saj vazhdon të mbetet në top formë pavarësisht së është 42 vjec.

Kate Moss dhe i dashuri i saj Count Nikolai von Bismarck, 29 vjeç, po kalojnë disa ditë pushimesh në Venecia dhe janë fotografuar teksa lëviznin me anijen e tyre nëpër pikat turistike të qytetit.

Kate ka treguar trupin e saj të skalitur me bikini dhe me sytjena teksa eshte fotografuar nga paparacët.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: