Kate Moss duket se ka probleme serioze me kujtesën. Një ditë pasi shiti veturën e saj të tipit Mercedes, policia në veturën e saj ka gjetur kokainë.
U vërtetua se kokaina nuk ishte e pronarit të ri, por e modeles britanike e cila e kishte harruar në një vend të veturës së saj të vjetër.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: