Në fillim ishte surpriza që doli nga një tortë e madhe ditëlindjeje për mikun e saj fotograf Mert Alas, më pas surpriza për të gjithë.

Kate Moss ka përfunduar në objektivin e aparateve gjatë daljes së saj mondane londineze.

Me një fustan me lule, të ngushtë mbas trupit dhe duke mbuluar krahët me një peliçe, modelja ka magjepsur me veshjen e saj teksa dilte nga lokali.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: