BRITANI E MADHE

Kate Middleton shfaqet rrezatuese në mbrëmjen gala ‘National Portrait Gallery’. Ajo kishte veshur një fustan Alexander McQueen, të cilin e kishte veshur edhe më herët në vitin 2017 vetëm me një modifikim të vogël.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Të gjithë e dinë që Dukesha e Cambridge pëlqen të vëshë disa herë të njëjtat veshje. Ajo vërtet ka veshur të njëjtin fustan që e ka veshur në vitin 2017-ën, mirëpo e ka rimodeluar atë.

Nëse në vitin 2007 ky fustan i Alexander McQueen, ishte me supe të rëna, Kate mbrëmë në Galerinë e Portreve në Londër është shfaqur me të njëjtin fustan, por ndryshimi qëndron tek krahët.

Në vitin 2017 ky fustan i Alexander McQueen, ishte me supe të rëna, Kate mbrëmë në Galerinë e Portreve në Londër është shfaqur me të njëjtin fustan, por ndryshimi qëndron tek krahët. Pra, Kate i ka vendosur një copë tjetër të ngjashme me pjesën tjetër të fustan.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb