Një muaj pasi Chris Hemsworth u shpall mashkulli më seksi në botë, është revista People që ka shpallur Kate Upton femrën më seksi në planet.
Kate Upton e cila njihet më shumë për fotosesionet e saj seksi nudo, ka pranuar vet çmimin, me ç’rast edhe u shpreh e ngazëllyer.
“Ky është një nder shumë i madh sepse të jem seksi për mua do të thotë të jem e lumtur dhe me besim në vete dhe ky është personi që gjithmonë kam tentuar të jem”-shpreh Upton teksa pranoi këtë çmim. (er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: