61975525 Ferland Mendy Karim Benzema

VIDEO / Tjetër skandal te Real Madrid, Benzema tradhtohet nga kamerat: Mos i paso Vinicius

Si të mos mjaftonte ecuria negative në Champions e zyrtarizuar me barazimin kundër Borussia Monchengladbach dhe pankina e lëkundur e Zinedine Zidane, te Real Madrid është gati për të shpërthyer një tjetër “skandal” që pritet të përçajë më shumë skuadrën.