Me tangat që i shfaq dukshëm dhe një dekolte të ekzagjeruar Katie Price ka tërhequr vëmendjen me një komplet transparent prej catëoman.

Një veshje e guximshme kjo e këngëtares e cila është shfaqur shumë provokuese në prezantimin e këngës së saj të re ‘I Got U’, në një lokal pranë Piccadilly Circus, në Londër.

Nënë e pesë fëmijëve, artistja e njohur angleze, ka marrë edhe një gjobë pasi ka lënë makinën në parkimin gabuar.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: